fbpx
  • Subscribe

737-163-544
biuro@wirtualnawrona.pl

Gdzie zorganizować dziecku urodziny w Szczecinie?

Może po raz kolejny w bawialni? Nie – moje dziecko jest już na to za duże. A może coś twórczego i plastycznego? Nie – takie urodziny miała już Maja z klasy mojego syna. No to, co w takim razie wymyślić, aby dzieci się dobrze bawiły i nie wychodziły znudzone? W naszym przekonaniu pytanie nie powinno brzmieć gdzie, tylko kto je będzie prowadził. Dobry animator na urodziny, zawsze wymyśli takie zabawy, gdzie dzieciaki będą zafascynowane i wyjdą z wypiekami na twarzy. Zorganizowaliśmy ponad 300 imprez urodzinowych dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Takie doświadczenie pozwala nam na obserwację zachowań i zainteresowań najmłodszych uczestników. Mamy grono bardzo zadowolonych klientów i postanowiliśmy wyjść krok dalej i stworzyć nowe urodziny odpowiadające upodobaniom dzieci. Urodziny w Wirtualnej VRonie to wiele tematów do wyboru i przede wszystkim zabawa dopasowana do wieku i możliwości uczestników. Jubilat i jego goście korzystają z gogli wirtualnej rzeczywistości biorąc udział w grach i wyzwaniach – a to wszystko jest przeplatane zabawami integracyjnymi. W ten sposób nie odcinamy dzieci od siebie, tylko umożliwiamy im wspólną przeżycie wspólnej przygody. Wszystkie gry i zadania zostały wyselekcjonowane przez pedagogów z doświadczeniem w pracy z dziećmi. Urodziny organizujemy w Szczecinie, przy ul. Bogusława X 45/9 (Deptak Bogusława). Poniżej znajdziecie Państwo tematy oraz atrakcje takiej imprezy.

Tematy urodzin

1. Minecraft fun

Urodziny, na których każde dziecko ma dostęp do swojego laptopa i wpływa na przebieg zabawy w wirtualnym świecie. Animator wprowadza uczestników w świat tej bardzo popularnej gry, podpowiada, jak sterować i używać wszystkich elementów. Co ważne – w tej grze nie ma skomplikowanego sterowania, dlatego każde dziecko po krótkim przeszkoleniu – da sobie radę. Cała urodzinowa grupa zostaje podzielona na mniejsze podgrupy, które będą brały udział w zespołowej rywalizacji na budowanie.

2. Minecraft tricks

Dzieci uwielbiają robić różne sztuczki w grze – wykonywać niespodziewane tricki. Na tych urodzinach – jubilat i jego goście będą uczyli się zastosowania komend z programowania. Będą mieli także do czynienia z Agentem – specjalną programowalną postacią przygotowaną do edukacyjnej wersji gry. Te urodziny można także śmiało nazwać urodzinami z programowaniem.

3. Minecraft + VR

Urodziny z VR to cała masa interaktywnej rozrywki. Cała impreza jest podzielona na dwie części tematyczne. W pierwszej wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać z okularów wirtualnej rzeczywistości  i wziąć udział w kilku przygodowych grach. Każdy będzie mógł przetestować taką nowoczesną formę rozrywki. W drugim etapie dzieciaki korzystają już z laptopów, by zanurzyć się w wykreowanym świecie gry Minecraft.

 

Urodziny dla 10 osób

400zł
  • zaproszenia urodzinowe w cenie
  • poczęstunek: ciastka, paluszki, napoje w cenie
  • kawa i herbata dla rodziców w cenie
  • animator na dwugodzinną imprezę urodzinową w cenie
  • koszt dodatkowego uczestnika (powyżej 10 osób) to 25zł/osoba
  • po stronie rodziców pozostaje tylko tort

To proste!

Nasze urodziny realizujemy w Szczecinie, w siedzibie firmy Baw się i buduj:
ul. Bogusława X 45/9 (Deptak Bogusława)

Wypełnij rezerwację lub zadzwoń do nas

Z pewnością chcesz się jeszcze czegoś dowiedzieć – kliknij przycisk i zadzwoń lub napisz

Kontakt i rezerwacja urodzin