fbpx
  • Subscribe

729-963-725
biuro@wirtualnawrona.pl

Gdzie zorganizować dziecku urodziny?

Może po raz kolejny w bawialni? Nie – moje dziecko jest już na to za duże. A może coś twórczego i plastycznego? Nie – takie urodziny miała już Maja z klasy mojego syna. No to, co w takim razie wymyślić, aby dzieci się dobrze bawiły i nie wychodziły znudzone? W naszym przekonaniu pytanie nie powinno brzmieć gdzie, tylko kto je będzie prowadził. Dobry animator na urodziny, zawsze wymyśli takie zabawy, gdzie dzieciaki będą zafascynowane i wyjdą z wypiekami na twarzy. Zorganizowaliśmy ponad 300 imprez urodzinowych dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Takie doświadczenie pozwala nam na obserwację zachowań i zainteresowań najmłodszych uczestników. Mamy grono bardzo zadowolonych klientów i postanowiliśmy wyjść krok dalej i stworzyć nowe urodziny odpowiadające upodobaniom dzieci. Urodziny w Wirtualnej VRonie to wiele tematów do wyboru i przede wszystkim zabawa dopasowana do wieku i możliwości uczestników. Jubilat i jego goście korzystają z gogli wirtualnej rzeczywistości biorąc udział w grach i wyzwaniach – a to wszystko jest przeplatane zabawami integracyjnymi. W ten sposób nie odcinamy dzieci od siebie, tylko umożliwiamy im wspólną przeżycie wspólnej przygody. Wszystkie gry i zadania zostały wyselekcjonowane przez pedagogów z doświadczeniem w pracy z dziećmi. Poniżej znajdziecie Państwo tematy oraz atrakcje takiej imprezy.

Tematy urodzin

1. Sportowe emocje

Rywalizacja, sport, wyzwania i świetna zabawa dla uczestników w każdym wieku – tak można opisać urodziny dla dzieci „Sportowe emocje”. Każdy spróbuje swoich sił w okularach VR i wykona różne sportowe zadania – będzie piłka nożna, koszyków, narciarstwo i wiele innych. Dodatkowo jubilat i jego goście zostaną podzieleni na zespoły, by rywalizować ze sobą w rzeczywistych sprawnościowych wyzwaniach. Ten temat urodzin sprawdzi się bardzo dobrze zarówno z dziećmi w wieku 6, jak i 14 lat.

2. Bohaterowie nie z tego świata

Organizujemy te urodziny dla dzieci starszych i nastolatków. Spotkamy tutaj bohaterów z Marvela®– uczestnicy będą poszukiwali sprawiedliwości w zdeprawowanym mieście i zostaną jednym ze sprawiedliwych tego świata. Okulary VR na urodzinach pozwolą poczuć na własnej skórze, czy łatwo jest uratować innych ludzi. Jubilat i jego goście nakręcą swój własny film z komiksowymi postaciami, a także zapozują z nimi do zdjęć. Udadzą się także na kosmiczną wycieczkę, by tam stoczyć batalię z innymi statkami kosmicznymi.

3. Poszukiwacze przygód

Ten temat to dobry pomysł na urodziny dla młodszych, jak i dla starszych dzieci. Jubilat i jego goście, w okularach VR wezmą udział w serii gier przygodowych, które dostarczą sporo pozytywnych emocji. Dla tych, którzy potrzebują silnej dawki adrenaliny – zapewnimy wirtualny pobyt w wesołym miasteczku i przejażdżkę RollerCoasterem. Co więcej? W realu poszukamy złodzieja, rozwiązując zagadki i łamigłówki, jak prawdziwi detektywi.

To proste!

Jesteśmy tuż obok Ciebie. Nasze urodziny będą organizowane w Szczecinie i okolicach w różnych punktach. Jesteśmy na etapie poszukiwania partnerów, a z pierwszymi urodzinami startujemy 3 marca!

Zarezerwuj termin urodzin

...i dowiedz się więcej - z pewnością chcesz zadać jakieś pytania dotyczące imprezy Twojego dziecka

tel. 507 – 663 – 684