fbpx
  • Subscribe

729-963-725
biuro@wirtualnawrona.pl

Półkolonie w Szczecinie z Wirtualną VRoną!

Wirtualna Rzeczywistość

VR to potężne narzędzie do nauki i zabawy, które bardzo mocno angażuje uczestników. Na półkoloniach – dzieci będą podróżowały w kosmos, uczyły się o odnawialnych źródłach energii, a także czarowały:)

Minecraft Education

Wykorzystując najpopularniejszą obecnie grę dla dzieci – uczymy programowania, dzięki któremu na koniec tygodnia wykreujemy społeczność ze wszystkimi niezbędnymi do życia akcesoriami.

Akademia Animacji

Wykorzystując popularne na świecie programy edukacyjne, uczestnicy półkolonii stworzą własne animowane postacie i zaprojektują angażujące opowiadania.

Półkolonie dla dzieci w wieku

6 – 12 lat

ORGANIZACYJNIE

Półkolonie zgłoszone do Kuratorium Oświaty

Jest to gwarancja bezpieczeństwa i rzetelności. Zawsze z grupą jest minimum jeden wychowawca, a podczas wyjść – minimum dwóch. Dodatkowo musimy spełniać wszystkie wymogi sanepidowskie.

Duże doświadczenie

Zorganizowaliśmy już ponad 48 turnusów półkolonijnych i przeprowadziliśmy ponad 9000 godzin warsztatów z dziećmi i młodzieżą.

Półkolonie All inclusive

Przyprowadzacie Państwo dziecko i niczym się nie martwicie: pełne wyżywienie, atrakcyjny program, dodatkowe wyjścia i złość dziecka na koniec dnia – bo tak szybko je odbieracie – to wszystko w cenie:)

Szczegółowy opis oferty półkolonii

Półkolonie odbywają się w godzinach 7:30-16:00 od poniedziałku do piątku. Od godziny 7:30 do 8:45 organizujemy zajęcia świetlicowe z grami planszowymi i zagadkami logicznymi. Później dzieci uczestniczą w pierwszym bloku warsztatowym z grą Minecraft Education. W tym czasie zabawa przeplata się z edukacją, bo uczestnicy tworzą swój świat wykorzystując umiejętność programowania. Po tym bloku, dzieci otrzymują drugie śniadanie, a następnie mamy wyjście na atrakcję. Może to być wyjście do kina, warsztaty robienia pizzy, warsztaty z klockami, itp. Kolejnym punktem programu jest obiad, po którym organizujemy blok warsztatowy z okularami VR lub Akademię Animacji. W ramach Akademii, uczestnicy półkolonii poznają podstawowe zagadnienia w programach graficznych oraz programach do animacji. To wszystko z wykorzystaniem edukacyjnych programów. W ciągu dnia, dzieci mają do dyspozycji owoce i napoje. Oferujemy atrakcyjny program zajęć, przy którym dzień mija bardzo szybko. Spędzamy czas wirtualnie, ale dbamy też o to, by dzieci, jak najwięcej czasu spędzały na dworze. Jak widać – nikt nie będzie mógł narzekać na nudę!

Nasze półkolonie to:

25%

Programowanie i edukacja

Rozwijamy kluczowe kompetencje dzieci z wykorzystaniem edukacyjnej wersji gry Minecraft, technologii VR i edukacyjnych programów do animacji.

25%

Atrakcyjne wyjścia

Kino, pizza, klocki, warsztaty plastyczne, a także zabawy na świeżym powietrzu (mamy bezpośredni dostęp do placu zabaw i boiska) – każdy dzień to wyjście na dwór.

50%

Dobra zabawa

Cokolwiek robimy, robimy to z poczuciem humoru i w przyjaznej atmosferze – lubimy to, co robimy.

100%

Jakość

Godziny przygotowań, tworzenia scenariuszy oraz nasze doświadczenie, to gwarant tego, że zrobimy wszystko, aby Państwa dziecko aktywnie spędziło z nami tydzień.

Lokalizacja: Szczecin, ul. Bogusława X 45/9 (Baw się i buduj)

Podstawowy koszt jednego turnusu

549zł

opieka od 7.30 do 16.00
pełne wyżywienie: drugie śniadanie, dwudaniowy obiad, owoce, napoje
wyjścia i atrakcje
interaktywny program zajęć

Wczesna rezerwacja

499zł

Przy zapisaniu dziecka i wpłacie zaliczki do 24 maja

Dodatkowe rabaty

-50zł

Przy rezerwacji dwóch turnusów lub jednego turnusu w Wirtualnej VRonie i jednego w Baw się i buduj

UWAGA! Rabat za dwa turnusy można realizować zarówno na półkoloniach w Baw się i buduj, jak i na półkoloniach z Wirtualną VRoną (jeden turnus może być w jednym miejscu, drugi – w drugim).

Zgłoszenia i rezerwacja miejsc

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Należy wybrać długość turnusu (3dniowy turnus obowiązuje od 12 do 14 sierpnia), potwierdzić liczbę dzieci oraz w kalendarzu wybrać dzień rozpoczęcia półkolonii (np. w przypadku chęci uczestnictwa w turnusie 1-5 lipca, proszę wybrać 1 lipca). Wtedy pojawi się przycisk dalej, a w kolejnych krokach należy uzupełnić dane kontaktowe. W odpowiedzi otrzymają Państwo od nas maila z potwierdzeniem oraz linkami do pobrania informatora dla rodziców oraz karty zgłoszeniowej.

Pamiętaj, aby zapisać się do newslettera – dzięki temu jako pierwszy/-a będziesz dowiadywać się o nowych zajęciach i promocjach

KONTAKT

729-963-725