• Subscribe
729-963-725
biuro@wirtualnawrona.pl

Półkolonie z Wirtualną VRoną!

Wirtualna Rzeczywistość

VR to potężne narzędzie do nauki i zabawy, które bardzo mocno angażuje uczestników. Na półkoloniach – dzieci będą podróżowały w kosmos, uczyły się o odnawialnych źródłach energii, a także czarowały:)

Minecraft Education

Wykorzystując najpopularniejszą obecnie grę dla dzieci – uczymy programowania, dzięki któremu na koniec tygodnia wykreujemy społeczność ze wszystkimi niezbędnymi do życia akcesoriami.

Akademia Animacji

Wykorzystując popularne na świecie programy edukacyjne, uczestnicy półkolonii stworzą własne animowane postacie i zaprojektują angażujące opowiadania.

Półkolonie dla dzieci w wieku

6 – 12 lat

ORGANIZACYJNIE

Półkolonie zgłoszone do Kuratorium Oświaty

Jest to gwarancja bezpieczeństwa i rzetelności. Zawsze wychowawca i kierownik są osobami przeszkolonymi do pracy z dziećmi. Dodatkowo musimy spełniać wszystkie wymogi sanepidowskie.

Duże doświadczenie

Zorganizowaliśmy już ponad 30 turnusów półkolonijnych i przeprowadziliśmy ponad 7000 godzin warsztatów z dziećmi i młodzieżą.

Półkolonie All inclusive

Przyprowadzacie Państwo dziecko i niczym się nie martwicie: pełne wyżywienie, atrakcyjny program, dodatkowe wyjścia i złość dziecka na koniec dnia – bo tak szybko je odbieracie – to wszystko w cenie:)

Szczegółowy opis oferty półkolonii

Półkolonie odbywają się w godzinach 7:30-16:00 od poniedziałku do piątku. Od godziny 7:30 do 8:45 organizujemy zajęcia świetlicowe z grami planszowymi i zagadkami logicznymi. Później dzieci uczestniczą w pierwszym bloku warsztatowym z grą MInecraft Education. W tym czasie zabawa przeplata się z edukacją, bo uczestnicy tworzą swój świat wykorzystując umiejętność programowania. Po tym bloku, dzieci otrzymują drugie śniadanie, a następnie mamy wyjście na atrakcję. Może to być wyjście do kina, warsztaty robienia pizzy, warsztaty z klockami, itp. W poniedziałek nie ma wyjścia, tylko zabawy integracyjne z wykorzystaniem Xbox Kinect oraz Nintendo, a to wszystko na ogromnym 120-calowym ekranie! Kolejnym punktem programu jest obiad, po którym organizujemy blok warsztatowy z okularami VR, a następnie zajęcia z Akademii Animacji, gdzie uczestnicy uczą się tworzyć ciekawe historie z wykorzystaniem edukacyjnych rozwiązań do tworzenia animacji. W ciągu dnia, dzieci mają też do dyspozycji owoce i napoje. Jak widać – nikt nie będzie mógł narzekać na nudę!

Nasze półkolonie to:

25%

Programowanie i edukacja

Rozwijamy kluczowe kompetencje dzieci z wykorzystaniem edukacyjnej wersji gry Minecraft, technologii VR i edukacyjnych programów do animacji.

25%

Atrakcyjne wyjścia

Kino, pizza, klocki, warsztaty plastyczne, a także zabawy na świeżym powietrzu (mamy bezpośredni dostęp do placu zabaw i boiska) – każdy dzień to wyjście na dwór.

50%

Dobra zabawa

Cokolwiek nie robimy, robimy to z poczuciem humoru i w przyjaznej atmosferze – lubimy to, co robimy.

100%

Jakość

Godziny przygotowań, tworzenia scenariuszy oraz nasze doświadczenie, to gwarant tego, że zrobimy wszystko, aby Państwa dziecko aktywnie spędziło z nami tydzień.

Lokalizacja: Szkoła Podstawowa nr 61 w Szczecinie, ul 3 Maja 4

Podstawowy koszt jednego turnusu

499zł

opieka od 7.30 do 16.00
pełne wyżywienie: drugie śniadanie, dwudaniowy obiad, owoce, napoje
kierownik i wychowawca
wyjścia i atrakcje
interaktywny program zajęć

Rabat za wczesne zapisanie

10%

Przy zapisaniu dziecka do 20 maja

Dodatkowe rabaty

5%

Rabat dla uczestników całorocznych warsztatów z Minecraftem
Rabat za zapisanie dwójki dzieci lub zapisanie na więcej niż jeden turnus

Rabaty sumują się, np.:

  • przy zapisie dziecka do 13 maja na dwa turnusy, rabat wynosi 15% (10% za wczesną rezerwację +5% za dwa turnusy)
  • przy zapisie dziecka, które uczestniczyło w całorocznych zajęciach z Minecraftem, na dwa turnusy rabat wynosi 10% (5% za dwa turnusy + 5% za uczestnictwo w zajęciach całorocznych)
  • przy zapisaniu dziecka do 13 maja na dwa turnusy i dziecko uczęszczało na zajęcia z Minecraftem, rabat wynosi 20% (10% wczesna rezerwacja + 5% za zajęcia całoroczne + 5% za dwa turnusy).

UWAGA! Rabat za dwa turnusy można realizować zarówno na półkoloniach w Baw się i buduj, jak i na półkoloniach z Wirtualną VRoną (jeden turnus może być w jednym miejscu, drugi – w drugim).

Zgłoszenia i rezerwacja miejsc

Zgłoszenie półkolonie

507-663-684